Milyanlı Köyü ungutmilyanlilarin Bulusma Milyanlı Köyü ungutmilyanlilarin Bulusma
Loading...
Sitemiz Hakında

UNGUTMILYANLI.COM NASIL OLUŞTURULDU?
İLKE VE KAİDELERİ NELERDİR?

Sitemiz 15.11.2006 tarihinde profesyonel olarak www.ungutmilyanli.com adı ile kurulmuştur. Sitemiz tüm yöreye hitap eden bir sitedir.

Sitemiz yönetim olarak: Musa ÇÖP önderliğinde ve 5 kişilik bir kadroyla çalışmalarına devam etmektedir. Ve halkımızın desteği olduğu müddetçe sitemiz Yayın hayatına devam edecektir.

SİTENİN ADI ve ÖNEMLİ BİLGİLER

Sitemiz Hakında
Sitemiz www.ungutmilyanli.com adını "Sinemili" aşiretinden almıştır. Kürtçe Milon olarak yazılan bu ad Türkçede "Milyanlı" olarak okunduğu için, www.ungutmilyanli.com alan adı olarak kullanıma sunulmuştur.Sitemiz hiçbir kamu veya özel kuruluşa bağlı olmayıp, tümüyle SPONSORU OLAN MİLYANLI HALKINA ait bir site olup, ekonomik olarak HALKIMIZIN KATKISI ve site yönetiminin fedakarlığı ile yayın yapmakta olan bir sitedir.

Hiçbir maddi kazanç amacı gütmemektedir. SİTENİN KURULUŞ AMAÇLARI 1. Madde: Dünyanın dört bir tarafına dağılmış başta Üngüt Milyanlı ve Pazarcık yöresi insanları olmak üzere bütün canları bir çatı altında toplamak,

2. Madde: Başta Üngüt Milyanlı ve Pazarcık yöresi insanları olmak üzere insanlar arasında iletişim kurmak, dayanışma ve bilgi platformu yaratmak,

3. Madde: Kendi kültürümüze sahip çıkmak,

4. Madde: Gelecek kuşaklara kültürümüzü tanıtmak ve iyi bir eser ortaya çıkarmak,

5. Madde: Saygın, tarafsız ve bağımsız, çağdaş bir kadro ile kültürümüze renk katmak,

6. Madde: Üngüt Milyanlılar ve Pazarcık hakkında haberleşme bağı kurmak.

 www.ungutmilyanli.com temel faaliyetleri bu amaçlar etrafında şekillenir.

UNGUTMILYANLI.COM'UN GENEL KURALLARI

1. Site içinde küfürlü, karşı tarafı rahatsız edici mesaj göndermek yasaktır. Tehdit, küfürlü veya rahatsız edici mesaj gönderdiği tespit edilenlerin üyeliği silinecektir.

2. Siteye site yöneticilerinin bilgisi ve izni dışında ticari amaç güden ve reklam yapan içerikler eklemek yasaktır. Ticari ve reklam amaçlı içerikler site yönetimine iletilerek, site yönetimince uygun görülmesi ve yayınlamak isteyen kişi veya kurumun gerekli şartları kabul etmesi halinde sitede yayınlanır.

3. İçerik gönderen her üye, yazdıklarının kontrolden geçeceğini, içeriğinin özüne zarar vermeden, yazım ve anlam yanlışlarının düzeltileceğini kabul eder.

4. Siteye diğer din, dil, ırkları aşağılayıcı içerikler eklenemez.

5. Sitemiz yöre sitesi olması sebebiyle, siteye gönderilen içeriklerde öncelik yöreye ait olan içeriklerindir.

6. Yöreye ait içerikler dışında, kişiye ait deneme, hikaye, şiir vs. gönderilecek içeriklerde, içerik olarak diğer maddelere uygunluğuna bakılacaktır. İçeriğin 2 hafta içerisinde yayınlanmaması halinde, yazı sahibine yayınlanmama sebebi ile ilgili mutlaka açıklama yapılacaktır. İçerik sahibi, içeriğin yayınlanmama sebebini sorma hakkına sahiptir.

7. İçerik sahibi siteye gönderilen ve yayınlanan içeriğin, içerik sahibinin isteğiyle yayından kaldırılmayacağını kabul eder.

8. Site yöneticilerinin site içeriklerine resim, forum vs. yaptıkları yorumlar, sitenin görüşlerini değil kişinin kendi görüşlerini yansıtır.

ÜYELİK KURALLARI  Siteye üye olabilmek için, ilgili formu eksiksiz ve doğru olarak doldurmak yeterli olmaktadır. Üyeliğin en önemli koşulu üyelik bilgilerinin doğru verilmesidir.

2. Üyelik kayıt bilgileri yönetim tarafından kontrol edilir. Kişinin, yanlış ya da yanıltıcı bilgi verdiğinin anlaşılması durumunda üyeliği sonlandırılır. Site yönetimi, kişinin üyeliğinin Silinmesi ile ilgili olarak, herhangi bir neden göstermek ya da açıklama yapmak zorunda değildir.

3. Sitemize, birden fazla kullanıcı adı ile üye olunması yasaktır. Birden fazla kullanıcı adı ile kayıt olan üyeler, tek kullanıcı adı almaları için uyarılacak, uymayanların hangi kullanıcı adını kullanacaklarını site yönetimi belirleyecek, aynı üyenin birden fazla kullanıcı adı ile kayıt olmaya devam etmesi halinde üyeliği kendisi uyarılmadan silinecektir.

4. Bu siteye üye olan herkes, bütün bu kuralları ve bundan sonra yapılabilecek değişiklikleri okuyup, kabul etmiş sayılır.

YASAL UYARI:  Bu Sitede yayınlanan Her türlü Şiir, Güncel Yazı, Araştırma, Fıkra, Röportaj, Duyuru, İlan, Reklam ve Ziyaretçi Defteri'ndeki Yazı İçeriklerinden Yazı Sahipleri (Şahıslar) Sorumludur.

Rechtlicher Hinweis

Für den Inhalt der Gedichte, Allgemeines,  Recherche, Witze, Interviews, Mitteilungen, Anzeigen, Werbung und Besucherseiten, die auf dieser Seite veröffentlich werden, sind deren Verfasser verantwortlich.

 

DİKKAT!
BU SİTEDEKİ HER TÜRLÜ FOTOĞRAF ve YAZILARIN HER HAKKI UNGUTMilYANli.COM'a AİTTİR.
İZİNSİZ KOPYALANMASI ve KAYNAK GÖSTERİLMEDEN YAYINLANMASI YASAKTIR.!