Loading...
Suzan ve Doğan’ın Evliliği (keklicekpınarı & Bozardıç Aileleri)

Suzan ve Doğan’ın Evliliği (keklicekpınarı & Bozardıç Aileleri)

10.01.2022

DUYURU: Değerli Milyanlı halkı, Doğan Bozardıç ve Suzan Keklicekpınarının Almanya da yapılmasını düşünüldüğü düğünleri Korona Pandemisinden Almanya’nın aldığı önlemlerden dolayı adressini değiştirmek zorunda kalıp yeni adressi Fransa da olup gerekli adres bilgileri aşağıda bulunmaktadır. Düğünümüz aynı gün olup sadece zorunlu bir adres değişikliği yaptık.

Suzan ve Doğan’ın Evliliği (keklicekpınarı & Bozardıç Aileleri)

DUYURU:
Değerli Milyanlı halkı, Doğan Bozardıç ve Suzan Keklicekpınarının Almanya da yapılmasını düşünüldüğü düğünleri Korona Pandemisinden Almanya’nın aldığı önlemlerden dolayı adressini değiştirmek zorunda kalıp yeni adressi Fransa da olup gerekli adres bilgileri aşağıda bulunmaktadır. Düğünümüz aynı gün olup sadece zorunlu bir adres değişikliği yaptık. Haftaya cumartesi günü yapacağımız düğünümüzde sizlerin yanımızda olmasından mutluluk duyarız. Korona sürecinde bu kargaşadan dolayı herkesin affına sığınıyoruz ve bu mutlu ve özel günde Milyanlı halkının, bizi seven, eş, dost herkesin yanımızda olmasını isteriz. Düğünümüz saat 16 başlayıp saat 1 kadar devam edecek. Ayrıca düğünde kişi sınırlaması bulunmamaktadır.
Ayse Kartca Mustafa Kulpinari Mahmut Bozardic Ali Fatoş BozardıçDemirci BirbaltaDogan Hatice Bozardic Dogan Sazpinari Ahmet Karagözlü Hanim Karagozlu Husniye Bozardic Abuzer Bozardic Abidin Abidinn Berhan Sevinç Akkılınç

Diğer Duyurular